Szwecja w jeden dzień za 38 PLN

Zaplanuj jednodniowy wypad do Szwecji – z Gdańska do Sztokholmu Skavsta polecimy liniami Wizz Air za 38 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich.

Przeloty z Gdańska do Sztokholmu Skavsta

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Cena obowiązuje przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny.

gdnnyo gdnnyo1

Dojazd z lotniska

Z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu dojedziemy autobusami Flygbussarna Airport, za bilet w dwie strony zapłacimy 278 SEK. Można również z lotniska Skavsta dojechać autobusem miejskim (26 SEK w jedną stronę) do miasta Nykoping, skąd dalej do Sztokholmu dojedziemy pociągiem (od 105 SEK w jedną stronę). Czas przejazdu z lotniska do centrum Sztokholmu wynosi 80 minut. O tym, co warto zobaczyć w Sztokholmie przeczytacie tutaj.

sztokholm,cozobaczyc

Można również zaplanować jednodniową wycieczkę po okolicy – autobusem miejskim możemy dojechać do uroczego Nykoping i dalej do Oxelösund. Naszą relację z jednodniowej wycieczki do Szwecji znajdziecie tutaj.

Top