Szwecja na weekend za 78 PLN

Zaplanuj weekend w Szwecji – z Gdańska do Sztokholmu Skavsta polecimy za 78 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air, cena dostępna dla wszystkich.

Tanie loty z Gdańska do Sztokholmu Skavsta

Idealny weekend w Szwecji – z Gdańska wylatujemy w sobotę rano, wracamy w niedzielę wieczorem. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą kalendarza lotów eSky.

Cena obowiązuje dla wszystkich przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu dojedziemy autobusami Flygbussarna Airport, za bilet w dwie strony zapłacimy 278 SEK (118 PLN). Można również z lotniska Skavsta dojechać autobusem miejskim (26 SEK w jedną stronę) do miasta Nykoping, skąd dalej do Sztokholmu dojedziemy pociągiem (od 105 SEK w jedną stronę).

Zwiedzanie Sztokholmu

Ile kosztuje weekend w Sztokholmie, co warto zobaczyć w mieście oraz jakie darmowe atrakcje znajdziemy w stolicy Szwecji – wszystkie informacje znajdziecie na naszym blogu.

sztokholm,cozobaczyc

Noclegi w Sztokholmie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.

Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top