Stavanger za 108 PLN

Zaplanuj podróż do zachodniej Norwegii – z Gdańska do Stavanger polecimy za 108 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air, cena dostępna dla członków Discount Club.

Tanie loty z Gdańska do Stavanger

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Tanie loty z Gdańska do Stavanger za 108 PLN w dwie strony dostępne są w czerwcu 2018 roku.

Cena obowiązuje dla członków Wizz Air Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Noclegi w Stavanger

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Ze Stavanger na Preikestolen

Z lotniska na przystań promową w Stavanger dojedziemy w 30 minut korzystając np. z austobusów Flybussen. Cena biletu w jedną stronę wynosi 108 NOK, w dwie strony – 216 NOK od osoby.

>>> Sprawdź rozkład Flybussen

Ze Stavanger wyruszamy następnie promem do Tau (kursują nawet co pół godziny w zależności od pory dnia), podróż trwa ok. 40 minut, bilet w jedną stronę kosztuje 52 NOK. Po dopłynięciu do Tau musimy wsiąść w autobus, który po ok. 20 minutach jazdy dociera na parking, skąd możemy rozpocząć naszą pieszą wyprawę na Preikestolen.

>>> Sprawdź rozkład promów z Stavanger do Tau

Trasa liczy 3,8 km, podczas której wspinamy się 350 metrów w górę – wędrówka w jedną stronę zajmuje ok. 2 godzin. Warto zaopatrzyć się w wygodne obuwie, gdyż miejscami trasa jest dość stroma i śliska. Naszą relację z wycieczki na Preikestolen znajdziecie tutaj.


DSC04629

Top