Madryt za 219 PLN

Zaplanuj podróż do stolicy Hiszpanii – tanie loty z Gdańska do Madrytu za 219 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Ryanair oraz Wizz Air z przesiadką.

Tanie loty z Gdańska do Madrytu

Naszą podróż z Gdańska do Madrytu możemy zaplanować w terminie 17 – 21 stycznia 2018 roku. Za przeloty do stolicy Hiszpanii zapłacimy w sumie 219 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Eindhoven 39 PLN
  • Ryanair: Eindhoven – Madryt 14,99 EUR (64 PLN)
  • Ryanair: Madryt – Hamburg 16,99 EUR (73 PLN)
  • Wizz Air: Hamburg – Gdańsk 9,99 EUR (43 PLN)

Bilety Ryanair: Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej www.ryanair.com. Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Bilety Wizz Air: Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Cena obowiązuje dla członków Discount Club przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Noclegi w Madrycie

Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Najtańsze noclegi znajdziecie także korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Auto

Top