Los Angeles za 1415 PLN

Niskokosztowo do Stanów Zjednoczonych – za przelot liniami Norwegian z Gdańska do Los Angeles zapłacimy 1415 PLN od osoby. Jest to cena za sam przelot, bagaż rejestrowany czy posiłki na pokładzie są dodatkowo płatne.

Tanie loty z Gdańska do Los Angeles

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.norwegian.com. Naszą podróż z Gdańska do Los Angeles możemy zaplanować w terminie 18 – 29 kwietnia 2018 roku.

Lecimy liniami Norwegian z Gdańska z przesiadką w Oslo Gardermoen do Los Angeles. Podstawowa cena biletu wynosi 1415 PLN od osoby przy płatności kartą debetową. Przy płatności kartą kredytową doliczona zostanie opłata w wysokości 30 PLN. Za przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego zapłacimy 155 PLN w jedną stronę. Możemy również wykupić ciepły posiłek na pokładzie – w jedną stronę będzie nas to kosztowało 111 PLN. Na pokładzie samolotu sprzedawane są tylko zimne przekąski.

Noclegi w Los Angeles

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.

Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Top