Londyn Stansted za 68 PLN

Tanie loty do Anglii – Ryanair oferuje nam przeloty z Gdańska do Londynu Stansted za 68 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.

Przeloty z Gdańska do Londynu

Tanie bilety na loty z Gdańska do Londynu Stansted od 68 PLN w dwie strony dostępne są w styczniu. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Dostępność biletów można sprawdzić za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdnstn

Dojazd z lotniska

Z lotniska Stansted do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę, do ceny biletu należy doliczyć opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP.

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Mamy dla Was mnóstwo praktycznych informacji: co warto zobaczyć w mieście, gdzie zjeść oraz garść pomysłów na piesze spacery po mieście. Więcej o Londynie przeczytacie tutaj.

spacer,po,londynie1

Noclegi w Londynie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top