Floryda od 1276 PLN

Niskokosztowo do Stanów Zjednoczonych – za przelot liniami Norwegian z Gdańska na Florydę zapłacimy 1276 PLN od osoby. Jest to cena za sam przelot, bagaż rejestrowany czy posiłki na pokładzie są dodatkowo płatne.

Tanie loty z Gdańska na Florydę

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.norwegian.com. Naszą podróż z Gdańska na Florydę możemy zaplanować na przełomie sierpnia oraz września 2017 roku. Lecimy liniami Norwegian z Gdańska z przesiadką w Oslo Gardermoen do Fort Lauderdale. Podstawowa cena biletu wynosi 1276 PLN od osoby przy płatności kartą debetową. Przy płatności kartą kredytową doliczona zostanie opłata manipulacyjna. Za przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego zapłacimy 169 PLN w jedną stronę. Możemy również wykupić ciepły posiłek na pokładzie – w jedną stronę będzie nas to kosztowało 121 PLN. Na pokładzie samolotu sprzedawane są tylko zimne przekąski.

gdnfll

gdnfll1

gdnfll,1276

Noclegi na Florydzie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Top