Bratysława za 146 PLN

Zaplanuj podróż na Słowację – z Gdańska do Bratysławy polecimy za 146 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką.

Tanie loty z Gdańska do Bratysławy

Naszą podróż z Gdańska do Budapesztu za 146 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 20 – 25 września 2017 roku.

  • Ryanair: Gdańsk – Warszawa 34 PLN
  • Wizz Air: Warszawa – Bratysława 39 PLN
  • Wizz Air: Bratysława – Warszawa 39 PLN
  • Ryanair: Warszawa – Gdańsk 34 PLN

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

Uwaga: tak krótka przesiadka na lotnisku w Warszawie możliwa jest przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Istnieje również możliwość wylotu z Gdańska do Warszawy porannym rejsem Ryanair.

Noclegi w Bratysławie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top