Billund za 78 PLN

Zaplanuj podróż do Legolandu® w Danii. Z Gdańska do Billund dolecimy za 78 PLN w dwie strony liniami Wizz Air. Cena dostępna dla wszystkich.

Tanie loty z Gdańska do Billund

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW.

Cena obowiązuje dla wszystkich przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach: 55 x 40 x 23 cm.

Co warto zobaczyć

Region Billund świetnie nadaje się na rodzinne wakacje, czekają tam trzy wyjątkowe atrakcje dla rodzin podróżujących z dziećmi. My polecamy również wycieczkę do miasta Aarhus. O tym, co warto zobaczyć w tej części Danii znajdziecie u nas na blogu. Bezpłatny bilet wstępu dla dziecka do Legolandu (przy zakupie biletu dla dorosłej osoby) możecie pobrać ze strony zaprzyjaźnionego portalu Dziecko w podróży.

legoland,dania

Rezerwuj noclegi w Billund

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli:


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Wypożycz auto

Top