Zaplanuj wycieczkę do Legolandu w Danii

Zaplanuj podróż do Legolandu® w Danii. Z Gdańska do Billund dolecimy za 78 PLN w dwie strony liniami Wizz Air. Cena dostępna dla wszystkich.

Przeloty z Gdańska do Billund

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE

Bilety wstępu do Legolandu

Korzystając z oferty promocyjnej na Grouponie możemy kupić bilety wstępu do Legolandu® w niższej cenie. Wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem do Legolandu. Kupon ważny jest do 5 listopada 2017 roku.

>>> Kup bilety wstępu do Legolandu® <<<

W promocyjnej cenie dostępne są bilety:

  • 329 zł zamiast 645 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 429 zł zamiast 852 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci),
  • 529 zł zamiast 1058 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci).

Co warto zobaczyć

Region Billund świetnie nadaje się na rodzinne wakacje, czekają tam trzy wyjątkowe atrakcje dla rodzin podróżujących z dziećmi. My polecamy również wycieczkę do miasta Aarhus. O tym, co warto zobaczyć w tej części Danii znajdziecie u nas na blogu. Bezpłatny bilet wstępu dla dziecka do Legolandu (przy zakupie biletu dla dorosłej osoby) możecie pobrać ze strony zaprzyjaźnionego portalu Dziecko w podróży.

legoland,dania

Rezerwuj noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli:


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Wypożycz auto

Top