30 EUR zniżki na podróże

Zaplanuj swoją następną wycieczkę z WizzTours, skorzystaj z kodu rabatowego i podróżuj jeszcze taniej!

Podróżuj taniej z WizzTours

Weekendowy wypad do jednego z europejskich miast, a może wypoczynek na południu Europy? Dzięki platfomie WizzTours rezerwować możemy pakiety wakacyjne w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie wybierzemy loty oraz hotel, w razie potrzeby dokupimy transfer z lotniska i już możemy ruszać w drogę!

WizzTours oferuje różnorodne pakiety wakacyjne – możemy skorzystać z gotowej oferty lub skomponować własną. Do wyboru mamy kilkanaście kierunków z Gdańska: może to być weekendowy wyjazd do Kijowa, wizyta w Groningen, zwiedzanie Londynu czy wypoczynek na wybrzeżu Costa Brava. W cenę takiego pakietu wchodzą bilety lotnicze (wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi), noclegi w wybranym hotelu oraz podstawowe ubezpieczenie podróżne. Dla naszej wygody płatności możemy dokonać kartą kredytową lub zwykłym przelewem.

bcn

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego i zaplanuj jeszcze taniej swoją kolejną podróż – wystarczy podczas rezerwacji pakietu podać kod: LATAMYZGDANSKA, a otrzymasz 30 EUR rabatu. Rezerwacji z kodem można dokonać aż do 22 marca 2017 roku na dowolny termin. Kod obowiązuje na podróż przy dowolnej liczbie uczestników i przy dowolnej długości wycieczki, na wszystkie dostępne kierunki.

>>> Rezerwuj podróż w Wizz Tours <<<

wizztourslatamy

Top