Promocja Wizz Air: 25% zniżki na bilety

Wizz Air uruchomił dzisiaj promocję, w której możemy kupować bilety tańsze o 25% – za przelot w jedną stronę zapłacimy od 38,50 PLN od osoby. Promocja obowiązuje dla wszystkich.

Tanie loty z Gdańska

Promocja Wizz Air obowiązuje w dniu 30 listopada 2020 roku na wybranych trasach obsługiwanych przez przewoźnika. Naszą podróż musimy zrealizować do 27 marca 2021 roku. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie: www.wizzair.com.

Ceny obowiązują dla wszystkich przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm. Zniżka 25% dotyczy wyłącznie taryfy, nie obejmuje opłaty rezerwacyjnej (37 PLN za lot za pasażera).

Dodatkowo, w promocyjnej cenie 1 EUR możemy dokupić usługę WIZZ Flex, dzięki której można online bezpłatnie zmienić lot. W przypadku zmian w podróży należy uiścić tylko różnicę w cenie biletu.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie zniżkę przy pierwszej rezerwacji.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

 

Top