Mikołajki na morzu ze Stena Line

Stena Line zaprasza rodziny z dziećmi na wyjątkowy mikołajkowy rejs – popłyń w wyjątkową podróż w grudniu do Szwecji już od 69 PLN od osoby!

Ho ho ho! Prawdziwy Mikołaj już wyrusza do nas z dalekiej Północy i będzie płynął statkiem Stena Line! Wyjdź mu naprzeciw i zabierz całą rodzinę na mikołajki na pokładzie. To dużo dobrej zabawy dla małych i dużych. Elfy i śnieżynki przygotowały gwiazdkowe animacje: zabawy plastyczne, quizy świąteczne, tańce oraz warsztaty dekorowania pierników. Najważniejszym punktem dnia będzie oczywiście spotkanie z Mikołajem, wspólny taniec dookoła choinki i upominek dla każdego dziecka!

Dodatkowo będzie można szukać skarbów na statku wraz z morświnem Happy, zagrać w rodzinne bingo, zrelaksować się w SPA oraz zatańczyć w rytm największych hitów podczas Disco Kids. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

>>> ZAREZERWUJ MIKOŁAJKOWY REJS <<<

Wypłynięcia: 1.12.2017; 2.12.2017; 8.12.2017 oraz 9.12.2017. Podczas rezerwacji podaj kod rabatowy ‚RODZINA’, a za bilet dla dziecka zapłacimy już od 69 PLN!

W cenie zawarte są:

  • rejs promem;
  • obiad (szwedzki stół z napojami);
  • kabina 2-os. lub 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
  • atrakcje dla dzieci i spotkanie z Mikołajem;
  • warsztaty robienia słodyczy (dodatkowo płatne 20 zł/os.)
  • rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie/rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.

Top