Marrakesz we wrześniu za 480 PLN w dwie strony

We wrześniu polecimy z Gdańska do Marrakeszu za 480 PLN w dwie strony. Do Maroka dolecimy liniami Wizz Air i Ryanair z przesiadką w Eindhoven, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Marrakeszu możemy zaplanować w terminie 17 – 26 września 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 480 PLN od osoby w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Eindhoven 74 PLN
  • Ryanair: Eindhoven – Marrakesz 42,99 EUR (186 PLN)
  • Ryanair: Marrakesz – Eindhoven 42,99 EUR (186 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 34 PLN
gdnein Obrazek 7
Obrazek 8 eingdn

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany dodatkowo płatne.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Marrakeszu:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów
>>> Wimdu (skorzystaj ze zniżki 40 PLN!)

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu w Maroku:
>>> Wypożycz samochód

One thought on “Marrakesz we wrześniu za 480 PLN w dwie strony

  1. W tym roku się wybieram.a do tej oferty jeśli nie jest się członkiem discount w wizz to trzeba doliczyć podaną cenę biletu x2 plus opłatę za bagaż nawet jak się jedzie z podręcznym czyli w wizz podręczny duży – dodatkowe opłaty.

Comments are closed.

Top