Wygraj 100 EUR na kolejną podróż!

Zaplanuj swoją następną wycieczkę z WizzTours, skorzystaj z kodu rabatowego i podróżuj jeszcze taniej! Weź udział w naszym konkursie, a możesz wygrać 100 EUR na swoją kolejną podróż!

Podróżuj taniej z WizzTours

Weekendowy wypad do jednego z europejskich miast, a może wypoczynek na południu Europy? Dzięki platfomie WizzTours rezerwować możemy pakiety wakacyjne w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie wybierzemy loty oraz hotel, w razie potrzeby dokupimy transfer z lotniska i już możemy ruszać w drogę!

WizzTours oferuje różnorodne pakiety wakacyjne – możemy skorzystać z gotowej oferty lub skomponować własną. Do wyboru mamy kilkanaście kierunków z Gdańska: może to być weekendowy wyjazd do Kijowa, wizyta w Groningen, zwiedzanie Londynu czy wypoczynek na wybrzeżu Costa Brava. W cenę takiego pakietu wchodzą bilety lotnicze (wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi), noclegi w wybranym hotelu oraz podstawowe ubezpieczenie podróżne. Dla naszej wygody płatności możemy dokonać kartą kredytową lub zwykłym przelewem.

wakacjewizztours

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego i zaplanuj jeszcze taniej swoją kolejną podróż – wystarczy podczas rezerwacji pakietu podać kod: LATAMYZGDANSKA, a otrzymasz 30 EUR rabatu. Rezerwacji z kodem można dokonać aż do 22 marca 2017 roku na dowolny termin. Kod obowiązuje na podróż przy dowolnej liczbie uczestników i przy dowolnej długości wycieczki, na wszystkie dostępne kierunki.

>>> Rezerwuj podróż w Wizz Tours

wizztourslatamy

Zgarnij 100 EUR na podróż

Weź udział w konkursie i wygraj 100 EUR zniżki na kolejną podróż z WizzTours. By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na jedno zadanie:

Opisz w maksymalnie pięciu zdaniach swoją najlepszą podróż w 2016 roku

Odpowiedzi możecie umieszczać w komentarzach pod tym wpisem (komentarze dodaje się za pomocą Disqusa), spośród pięciu komentarzy z największą liczbą głosów wybierzemy jeden najciekawszy. Aby zagłosować wystarczy kliknąć w przycisk ^ przy danym komentarzu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 30 grudnia 2016 roku, zwycięzcę wyłonimy jeszcze przed północą w dniu 31 grudnia 2016 roku.

ZWYCIĘZCĄ KONKURSU ZOSTAJE PIOTR

Kod rabatowy będzie można zrealizować na dowolną podróż dla dowolnej liczby osób w dowolnym terminie, podróż musi być zarezerwowana przed 22 marca 2017 roku, a minimalna wartość rezerwacji musi wynosić powyżej 100 EUR. Regulamin konkurs dostępny tutaj

Top