Ferie ze Stena Line

Wybierz się na zupełnie inny wyjazd na ferie! Wraz ze Stena Line przenieś się do Zimowej Krainy, która skrywa wiele tajemnic i atrakcji. Dzieci poznają je wszystkie podczas rejsu przygotowanego specjalnie dla nich.

Podczas ferii zabierz swoje pociechy na bal stworzony dziecięcą wyobraźnią i poznaj świat, gdzie króluje zabawa, edukacja i morska przygoda. Wraz z naszymi małymi pasażerami przeniesiemy się do Zimowej Krainy, gdzie na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji. Królowa Śniegu pokaże wszystkim swą moc! Razem z jej gwardią – rycerzami i damami, dzieci będą się fantastycznie bawić i rozwijać swoje talenty. Mali pasażerowie udadzą się w podróż po krainie śniegu i lodu, gdzie odwiedzą niezwykłe wyspy.

Na Wyspie Dźwięków dzieci poznają różne instrumenty i same będą mogły wykonać proste grzechotki. Przechodząc przez lodowy labirynt – tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami – poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi, by ruszyć w dalszą podróż. Zimowy makijaż pozwoli upodobnić się do bohaterów śnieżnego świata i dotrzeć na Wyspę Bałwanków. Tam dzieci będą mogły stworzyć jej mieszkańców, czyli bałwanki, wykorzystując do tego balony o różnych kształtach. A na koniec na pamiątkę zimowego rejsu dzieci skonstruują latarnie morskie!

Oprócz podróży na wyspy, dzieci wezmą udział w niezliczonej ilości zabaw i gier ruchowych. Wystartują w wyścigach reniferów, czyli pokonają w reniferskich butach tor przeszkód i będą musiały wykonać określone zadania. Zimowe układanki, zabawy taneczne, zabawy z kulkami i liną to kolejne atrakcje. Wieczorem na wszystkich czeka czas zabawy na parkiecie, czyli dyskoteka dla dzieci albo prawdziwy Bal u Królowej Śniegu!

W super cenie od 89 PLN dziecko i od 179 PLN dorosły!

W cenę wliczony jest:

● rejs promem;

● obiad – szwedzki stół z napojami;

● kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);

● atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);

● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

>>> Rezerwuj bilety! <<<

Wypłynięcia:

  • 18 stycznia
  • 21 lutego
  • 22 lutego
Top