Ferie na statku ze Stena Line

Zapewnij dzieciom rozrywkę podczas zimowej przerwy w nauce! Rejs „Ferie na statku” ze Stena Line Polska to dużo dobrej zabawy dla całej rodziny w świetnej cenie!  Znajdziemy się w Krainie Zimowej Zabawy oraz nauczymy się nowych rzeczy w Akademii Pani Zimy.

Dzieci będą miały wypełniony cały dzień kreatywnymi zadaniami! Na początek pokaz przygotowany przez cyrkowe elfy:  kręcenie hula-hopami, jazda na monocyklu, żonglerka, diabolo. Z animatorami z Krainy Śniegu najmłodsi będą też malować i lepić. Nie zabraknie zabaw ruchowych! Bitwa na śnieżki, rzut śnieżkami do celu, slalom saniami, wyścigi w nartach, przeciąganie najdłuższej liny świata dadzą najmłodszym dużo radości!

ferienastatku

W Akademii Pani Zimy czeka nie tylko zabawa, ale i nauka! Sprawdzimy swoje umiejętności podczas turnieju gier planszowych i quizu z wiedzy o bajkach. I dzieci i dorośli będą mogli także poznać sztukę orgiami podczas warsztatów. Ferie na statku to fascynująca przygoda dla całej rodziny. Dużo zabawy i kreatywnego spędzania czasu – to najlepsze, co możesz dać swojemu dziecku!

>>> REZERWUJ FERIE NA STATKU <<<

Wypłynięcia:  21.01 oraz 24.02.2017. W promocyjnej cenie od 69 PLN dziecko i od 140 PLN dorosły:

● rejs promem;

● obiad – szwedzki stół z napojami;

● miejsce w kabinie 2-os. Lub 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);

● atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);

● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Top