Alicante i Malaga, czyli Hiszpania w sierpniu od 360 PLN

W sierpniu możemy zaplanować podróż na południowe i wschodnie wybrzeże Hiszpanii – z Gdańska lecimy do Alicante, a po kilku dniach pobytu wracamy z Malagi do Gdańska. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 360 PLN od osoby w dwie strony.

Naszą podróż do Hiszpanii możemy zaplanować w terminie 20 – 28 sierpnia 2013 roku. Z Gdańska lecimy z przesiadką w Oslo Torp do Alicante, wracamy z Malagi z przesiadką w Oslo Rygge do Gdańska – przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku. Między Alicante a Malagą mamy do pokonania ok. 500 km. Za bilety lotnicze zapłacimy w najtańszej opcji 360 PLN w dwie strony od osoby:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Alicante 267 NOK (144 PLN)
  • Ryanair: Malaga – Oslo Rygge 34,99 EUR (149 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 61 NOK (33 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany dodatkowo płatne.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Obrazek 13 Obrazek 14
Obrazek 15 Obrazek 16

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi w Hiszpanii:
>>>Airbnb (Zarejestruj się, a otrzymasz 19 EUR zniżki przy min. rezerwacji za 59 EUR)
>>> Wimdu (skorzystaj ze zniżki 40 PLN!)

Sprawdź koszt wypożyczenia samochodu w Hiszpanii:
>>> Wypożycz samochód

Top